Personlig utstyr med broderi!

Broderi i forskjellige stiler og farger

Vi broderer etter dine ønsker – også logoer
(ta kontakt for prisinformasjon). På dekken og sjabrak er det vanligst med rytterens navn på venstre side og hestens på høyre. Det er ikke mulig å brodere der det allerede er et broderi!

Navn med 7–20 tegn kan broderes i bue. (Se bilder). Vi har et stort utvalg av trådfarger. Skriv gjerne om det er noe spesielt (f.eks. passepoil) det skal matche med, så velger vi riktig trådfarge for deg.

Du finner et utvalg av fargene våre nederst på siden og på www.hooks.no/broderi. På grunn av variasjoner i trykk og skjermoppløsning, vil ikke fargegjengivelsen være helt nøyaktig. Før broderiet påbegynnes, blir alt kontrollert en siste gang for å sikre optimalt resultat. Vi kontakter deg hvis noe er uklart.



Bestilling av broderi på hjemmesiden

Hvis du vil ha broderi på en vare som du bestiller på www.hooks.no, må du legge inn en beskjed om dette i feltet "Melding til kundeservice" i kassen.
Oppgi hvilket produkt det gjelder (hvis du har bestilt mer enn ett produkt), plassering, farger, skrift osv. (se liste). Pristillegget for broderiet blir tatt med i den endelige ordrebekreftelsen. Husk: Hvis du bestiller brodering, vil det påvirke leveringstiden som står på ordrebekreftelsen.

Obs! Det er ikke bytte-/angrerett på broderte varer.



Oppgi følgende ved bestilling

  • Hvilket produkt som skal broderes
  • Broderiteksten – pass på riktig staving og bruk av store/små bokstaver!
  • Stil (A–H). OBS! Hvis du kun vil ha store bokstaver, bør du ikke velge stil C eller D.
  • Ønsker om trådfarge (f.eks. hva det skal matche med)
  • Plassering (høyre/venstre/rygg osv.)
  • Form (rett/bue – OBS! Bue kun 7–20 tegn)
  • Ditt telefonnummer



Priseksempler

Broderi på sjabrak, per side99 kr
Broderi på hestedekken, per side149 kr
Broderi på hundedekken, per side69 kr
Broderi på jakke, bryst69 kr
Broderi på jakke, rygg179 kr
Broderi på jakkeerme (ikke barnestr.)69 kr
Broderi på buksebein69 kr
Broderi på fluemaske69 kr
Brodert stjerne/hjerte, per stk25 kr
Brodert klubblogo450 kr


Kontakt kundeservice! Tlf.: 23 65 36 40

Obs! Det er ikke bytte-/angrerett på broderte varer.



Brodyr exempel 1
Tekst – rett hjørne
Brodyr exempel 2
Tekst – rett
Brodyr exempel 3
Tekst – bue hjørne
Brodyr exempel 3
Tekst – bue rett


Brodyrfärg exempel 523523
Brodyrfärg exempel 13201320
Brodyrfärg exempel 10241024
Brodyrfärg exempel 567567
Brodyrfärg exempel 10701070
Brodyrfärg exempel 10231023
Brodyrfärg exempel 19841984
Brodyrfärg exempel 11121112
Brodyrfärg exempel 16301630
Brodyrfärg exempel 6103161031
Brodyrfärg exempel 13191319
Brodyrfärg exempel 11211121
Brodyrfärg exempel 13141314
Brodyrfärg exempel 561561
Brodyrfärg exempel 16191619
Brodyrfärg exempel 677677
Brodyrfärg 10591059
Brodyrfärg exempel 13841384
Brodyrfärg exempel 10431043
Brodyrfärg exempel 18461846
Brodyrfärg exempel 6125361253
Brodyrfärg exempel 10291029
Brodyrfärg exempel 18951895
Brodyrfärg exempel 10931093
Brodyrfärg exempel 11671167
Brodyrfärg exempel 13061306
Brodyrfärg exempel 10111011
Brodyrfärg exempel 12361236
Brodyrfärg exempel 10601060
Brodyrfärg exempel 13511351
Brodyrfärg exempel 12121212
Brodyrfärg exempel 11001100
Brodyrfärg exempel 12761276
Brodyrfärg exempel 12491249
Brodyrfärg exempel 12501250
Brodyrfärg exempel 19461946
Brodyrfärg exempel 17011701
Brodyrfärg exempel 18231823
Brodyrfärg exempel 19091909
Brodyrfärg exempel 10001000
Brodyrfärg exempel 10011001